costa37 portal

. Chej dziewczyny mam do was pytanko 3 dni po okresie pojawił mi sie przezroczysty śluz bardzo sie ciągnący czy to oznacza ze to był właśnie okres płodny? a


. Już dłuższy czas leci mi śluz. Co to oznacza. Biały, przezroczysty śluz. Oznacza to że za jakis cz będziesz miała okres

. Brak miesiączki i przezroczysty śluz. 2]. Poleć wątek znajomemu. Oceń wątek: . Przezroczysty śluz Znajdź wszystkie odpowiedzi na NetMama. Pl: " Co oznacza śluz przezroczysty? " " to na pewno oznacza. Ze jestes. Przeźroczysty śluz. Witam! Mam 10miesięczną suczkę która około miesiąc temu. Jeżeli śluz jest przezroczysty to raczej nie ma powodów do niepokoju.
W dniu po owulacji śluz znika, co oznacza koniec okresu płodnego. Ktos moze wie ile czasu przed miesiączką wydobywa sie przeźroczysty śluz z pochwy?
. i nie wiem czy to oznacza ze miesiaczka przyjdzie czy juz nie. Glownie chodzi mi o ten sluz bo nie wiem czy on jest tylko przed miesiaczka czy. a powiedz mi ten sluz bialy albo przezroczysty moze byc jesli tej

. w okresie zbliżającej się owulacji, zmieniają się właściwości śluzu. Staje się przeźroczysty, zasadowy co oznacza, że stwarza dogodne.

Kolor; mocz jasny lub przezroczysty jest rozcieńczony, a ciemnożółty– zagęszczony. – przejrzystość; mętny mocz może oznaczać obecność bakterii, krwi, śluzu. o czym swiadczy ten gesty sluz. Ma on kolor taki przezroczysty zoltawy [Komentarz dodany przez: Pablo: 19-11-2007, 07: 28]. Trzeba obserwować zmiany śluzu szyjkowego (śluz gęsty, nieprzejrzysty oznacza dni niepłodne, śluz przezroczysty, ciągliwy,. Zamiast niego wydziela mi się biały lub przeźroczysty śluz. 2 dni temu zauważyłam brązowy śluz. Nie wiem co to oznacza. Proszę.. Jeżeli śluz ma innyu kolor niż przezroczysty lub białawy, to jest jakaś infekcja. Powinno się zbadać u ginekologa. 0. Do góry; Odpowiedz. Kupka wodnista, ciemnozielona, jakby sfermentowana, z przezroczystym śluzem, ropą, krwią oznacza, że należy skontaktować się z lekarzem.Substancja kałowa może zawierać odosobnione grudki śluzu i łatwo widoczne kłaczki, wyglądające jak śluz, przezroczyste lub zmętniałe, oraz strzępki. Zauważyłem także, że gdy się podniecam, z penisa leci mi przezroczysty płyn (nie. z penisa wydziela się jakiś śluz, gdy dochodzi do podniecenia. Czy taki śluz może oznaczać rozpoczęcie odchodzenia czopa? ilości. Dotychczas i przezroczysty sluz, zamienia się w śluz biały i lepki. Chcialam.I pojawia się w nim szklisty, przezroczysty śluz. Ujście zewnętrzne szyjki jest lekko zwiotczałe, wypełnione przezroczystym śluzem i sprawia wraŜ enie.

W drugiej– owulacyjnej (trwa 3– 4 dni) – na bieliźnie widać obfity śluz przypominający białko kurzego jaja. Jest przezroczysty, ciągnący się i ma za zadanie. Szczyt objawu oznacza się retrospektywnie, tzn. Następnego dnia. są to dni ze śluzem przeźroczystym, rozciągliwym i występuje odczucie mokrości i. Skrzela, Kolor jednolity od ciemnoczerwonego do purpurowego, brak śluzu, Kolor mniej intensywny, bardziej blady na obrzeżach; przezroczysty śluz. Jednakże po kilku dniach pojawia się śluz lepki i nieprzezroczysty, który z kolei zmienia się w mokry, śliski, rozciągliwy i przezroczysty, co oznacza. Zarówno dla męża jak i żony, oznacza podjęcie odpowiedzialnej roli dla umocnienia. Ostatni dzień, w którym śluz jest przezroczysty, rozciągliwy i śliski.Brązowy śluz i bóle brzucha mogą zaś świadczyć o infekcji dróg. Pochwy. a bez. Jest ciągnący się, przeźroczysty śluz (jak białko jaja kurzego),

. Czesc mam pytanie co oznacza zolty kolor moczy a co bialy jak. Mocz jasny lub przezroczysty jest rozcieńczony, a ciemnożółty jest zagęszczony. Jest klarowny może stać się mętny przez bakterie, krew, spermę, śluz.

Wtedy to zaobserwować można przezroczysty śluz lub czop śluzowy. Śluz okresu płodności (przedowulacyjny) swym wyglądem przypomina białko jaja kurzego.

Może być lekko podbarwiony krwią, ale zawsze jest przeźroczysty. Dwa dni przed pojawieniem się śluzu, to oznacza, że jej spostrzeżenie jest trafne.

Dwa dni temu wsadziłem korzeń do mojego Akwarium (zdjęcia moza zobaczyć na moim blogu) dziś rano zauważyłem ze ma na sobie dziwny przezroczysty śluz . Mam od 1, 5 roku przeźroczysty śluz na majtkach i niewiem czy to jest coś zlego czy nie. Jeszcze niemialam okresu. Mam 12, 5 latek).